A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ekrem Rama

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Ekrem Rama është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore dasmash. Më datë 27 Maj 2012, Ekrem Rama publikon videoklipin "Shkaktare Je". Më datë 13 Dhjetor 2014, Ekrem Rama publikon videoklipin "Ka Me T'vra Zoti". Në vitin 2016, Ekrem Rama publikon albumin "Singell Ti, Singell Une". Më datë 13 Tetor 2017, Ekrem Rama publikon videoklipin "S'kemi Pas Kismet", në bashkëpunim me Vjollca Hamiti. Në vitin 2018, Ekrem Rama publikon albumin "Urime Martesa Jone"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Femi Kumanova

Albion Muçiqi

Shkelzen Azemi

Fadil Zeneli

Vesad Mjeku

Cani

Sabri Haxholli

Hajro Ceka

Dani Abazi

Fatlum Llugaliu


Tags: Ekrem Rama

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019