TEKSTESHQIP

Ekrem Rama
Buzet E Tua Si Sheqer
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Buzet E Tua Si Sheqer" kënduar nga Ekrem Rama.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.