TEKSTESHQIP

Ekrem Rama & Fredi
Qika Te Reja
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Qika Te Reja" kënduar nga Ekrem Rama & Fredi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.