TEKSTESHQIP

Ekrem Rama
Shkaktare Je
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Shkaktare Je" kënduar nga Ekrem Rama.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për kënaqësinë e të gjithëve, produkti muzikor përcillet tek shikuesit me mjaft shije edhe me videoklip, i cili u publikua më 27 Maj 2012.