TEKSTESHQIP

Ekrem Rama
Me Shami E Pa Shami
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Me Shami E Pa Shami" kënduar nga Ekrem Rama.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.