TEKSTESHQIP

Ekrem Rama
Nje Pik Loti Rah Ne Vend Te Vjeter
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Nje Pik Loti Rah Ne Vend Te Vjeter" kënduar nga Ekrem Rama.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.