Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Ekstazy - Te Kerkoj  (Feat. Double-t & Baba Li)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

13/07/2013

2013-07-13T13:44:46

Featuring

Double T

Featuring

Baba Li
Erdhe ti si nje cudi ne jeten time
pa kutptuar u largove me le nmendime
sa pakuptim ishte dashuria jon
dje ishe me mua pse ti u largove

Ekstazy-Jam i ulur dhe mendoj per at koh qe tash kaloj
i mbyll syt dhe mendoj per nje sen gjithka mbaroj
i kujtoj me mall zemer dhe shpirt at cast qe ke harruar
kjo ishte dashuria hidherim i ngadalsuar
me le ne nje harrim si nje yll duke u shuar
me le ne nje trishtim mashtrim qe kish filluar