Më mbaj mend (për 1 muaj)

El-One

Nuk ka akoma asnjë votë

 • Emri i Vërtetë:
 • Luan Hajdari
 • Vendlindja:
 • Mitrovicë 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Zvicër 
 • Mosha:
 • 31 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Bricjapi ♑
BIOGRAFIA: El-One është një këngëtar. El-One, (emri i vertete Luan Hajdari) merr rrugën për gurbet me gjithë antarët e familjes të tij ne moshen 4-vjeçare dhe u shpërngulën më së pari në Sier në kanton të Valisit prej vitit 1994 deri në vitin 2000. Më pas Luani rikthehet sërish në vendlindje, Kosovë. Në 2002 Luani vendoset në Gjenevë, Zvicër, ku jeton aktualisht dhe merret me pasionin e tij, muzikën Hip Hop. Hiti i tij i parë me titull "Mafia Kallash" incizuar në vitin 2004, u mir...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Gjebraili

Plit

Ridi

Unfame

Liliros

Loyal Man

Bejuos

Restyle

Naixx

T-One

Tags: El-One, El One, L-One, Luan Hajdari


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet