Më mbaj mend (për 1 muaj)

El Padrino Man - Topolake (Feat. Fred Sybardhi)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Topolake Topolake
me k'to hojna me kenaqe
Sa me embel Bollokume
te gjithe çunat ti i shkunde

Topolake Topolake
me k'to hojna me kenaqe
Sa e embel Bollokume
zemren si termet ma tunde

Mala mala gata Mamaramala gata
goca me do Hello goca me do
Mala mala gata Mamaramala gata
goca me do Hello goca me do

Princeshke me te ka Lalka
je yllke me si kristalka
Princeshke me te ka Lalka
Love me Love me Love

Dridhe belin doridhe goce belin
Adrenalino o Baby
Dridhe belin dridhe goce belin
Adrenalino o baby
El Padrino Man
Featuring: Fred Sybardhi
Publikimi: 26/02/2015


El Padrino Man - Topolake
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Topolake".
3. Video është e këngës "Topolake", por nuk këndohet nga El Padrino Man.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga El Padrino Man:


Komente 0