A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ela Muja

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  9
  • Vendlindja:
  • Kukes 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Zvicër 
  • Mosha:
  • 29 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Ela Muja është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe popullore moderne. AUTOBIOGRAFI SHQIP: Emri im eshte Emanuela Muja, ndersa ai i artit është ( Ela ) në ( Shtiqen) Laguna ime që e dua shumë aty kam kaluar pjesën më të bukur të femijërise dhe jam shkolluar nga klasa e pare deri në vitin e 4 të shkollës së mesme ( Qazim Shehu ). Kam vazhduar studimet e larta në Unversitetin ” Kristal ” në Tiranë në degën Drejtësi dhe Shkenca Sociale, më pas kam punuar me Parukeri me modelizëm kam konkuruar dhe për miss Shqipëria n...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Motra e

Anila Mujës

Profili

Facebook

Faqja

Zyrtare

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Xhoi Kallaverja

Olgera Lleshaj

Albulena Ukaj

Egzona Dedaj

Xheraldina Berisha

Gresa Behluli

Kristina Vreshti

Juvi

Deniza

Eva Ndoja


Tags: Ela Muja, Emanuela Muja, Ela

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019