Më mbaj mend (për 1 muaj)

ELAI

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  155
  • Mosha:
  • 23 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: ELAI është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 20 Janar 2019, ELAI publikon videoklipin "Money". Më datë 24 Tetor 2019, Elai publikon videoklipin "Tata". Më datë 13 Shtator 2020, Elai publikon videoklipin "Donna". Më datë 11 Prill 2021, ELAI publikon videoklipin "Kuku". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga ELAI. Produksioni audio u realizua nga ELAI. Më datë 26 Qershor 2021, ELAI publikon videoklipin "Nokia". Teksti i këngës u shkrua nga ELAI. Produksioni audio u rea...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Anëtar i labelit

O.T.R.

Kanali

Youtube

Instagrami

Zyrtar

Komente

3 🔥

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Elai

Komente 3