Më mbaj mend (për 1 muaj)

ELAI
  • Mosha:
  • 22 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 4 Mars 1999
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♓ Peshqit
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  134
Këndon kryesisht: hip-hop

ELAI është këngëtar. Më datë 20 Janar 2019, ELAI publikon videoklipin "Money".

Më datë 24 Tetor 2019, Elai publikon videoklipin "Tata".

Më datë 13 Shtator 2020, Elai publikon videoklipin "Donna".

Më datë 11 Prill 2021, ELAI publikon videoklipin "Kuku". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga ELAI. Produksioni audio u realizua nga ELAI.

Më datë 26 Qershor 2021, ELAI publikon videoklipin "Nokia". Teksti i këngës u shkrua nga ELAI. Produksioni audio u realizua nga ELAI.

Më datë 26 Korrik 2021, ELAI publikon videoklipin "Paranormal". Muzika e këngës u punua nga ELAI. Produksioni audio u realizua nga ELAI.

Më datë 5 Shtator 2021, Elai publikon videoklipin "Lale". Produksioni audio u realizua nga ELAI.

Më datë 3 Dhjetor 2021, Elai publikon videoklipin "Pise".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment

Anëtar i labelit

O.T.R.

Kanali

Youtube

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

të tjera


Komente 0