Më mbaj mend (për 1 muaj)

ELAI - Truni Terr Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7Hook:
Truni terr npik dites
Kam kto probleme,probleme qe kurr nuk fliten
Me shum prej meje se sa prej teje pritet
Kqyrin cka boj cka thon bota rreth meje sillet

Mos xhelozoni vec se jam tu bo koncerte
Nese kisha mujt me juve e kisha ndru jeten
Nuk flej mir naten bisedoj me veten
Po nihna keq po dhe pse jam tu e bo t’drejten
Rri me 20 veta,kur kam probleme jom vetem
Ju pelqej se ja u qes ka nji femer n’prehen

10 modele halo rrin tu kap per temen
Shokt e ngusht pa kamer po kan ka nji canon
Zini tha kidnapoje lojen without a ransom
I shtina n’xhep e hala do po presin answers
Canta 30€ po mrena e kam nji mansion
Hapat e vogla qe kam me mrri you could imagine!

Verse:
Me?!
Zemeren e mir po menjen zi
Nuk besoni demonet po hala jan tu prit
Nese bej keq ton javen aty rrin
U bona shok me ta perqata nuk ma nin
Qesin alltija neper spote kujt ja nin
Thu ti o zor me gjet 2 minuta ta bi
Kishe nuk di per automatik e karabin
Mos ja q* nonen hala rri neper tavnik

Kam bo karrier jo s’em ka bo mu
Nuk jam rreper menova kini kuptu
Shumicen e kohes rri me siklet
Amo sado qe mi jep nuk muna me ndryshu

Chorus:
(2x)
Truni terr n’pik dites
E kom trunin terr n’pik dites
Truni terr n’pik dites
So mos u bo si Bandolero

Verse:
Mind your business kismet biznesi trritet
Po diskutoni fjalet kur po diskutojm mbi cmimet
Skam koh per njerzit negativ
I lidhi dijet shum mir je asi tipi

Merri lek merre famen nuk i du mo!
Skom personalitet me kon rreper po jom se duhna.
Skom tjeter qysh me ik prej ku jom rrit
Jom rrit me allti e me thik
Po “LEGENDS ALWAYS DIE YOUNG” perqata po ruhna

Po marrin kerre me qera so dont pretend
Kto i marrin kerre me qera kur o revenge
Jo nuk qes kerre neper spot nuk kom patent
Po pasha zotin ne crypto i kam 2 benza apet ca pet

Hook:
Truni terr npik dites
Kam kto probleme,probleme qe kurr nuk fliten
Me shum prej meje se sa prej teje pritet
Kqyrin cka boj cka thon bota rreth meje sillet

Mos xhelozoni vec se jam tu bo koncerte
Nese kisha mujt me juve e kisha ndru jeten
Nuk flej mir naten bisedoj me veten
Po nihna keq po dhe pse jam tu e bo t’drejten
Rri me 20 veta,kur kam probleme jom vetem
Ju pelqej se ja u qes ka nji femer n’prehen

10 modele halo rrin tu kap per temen
Shokt e ngusht pa kamer po kan ka nji canon

(2x)
Truni terr n’pik dites
E kom trunin terr n’pik dites
Truni terr n’pik dites
So mos u bo si Bandolero


Ky tekst u dërgua nga bjELAI
Renditja: Top 200
Publikimi: 04/11/2022
Video Produksioni: Shkoddyfilms & Oliver Klobucarevic


ELAI - Truni Terr
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Truni Terr".
3. Video është e këngës "Truni Terr", por nuk këndohet nga ELAI.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga ELAI:


Komente 0