Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Elbunit Krasniqi

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Elbunit Krasniqi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në vitin 2016, Elbunit Krasniqi ishte finalist në The Voice Of Albania 5. Më datë 1 Mars 2018, Elbunit Krasniqi publikon videoklipin "Andrra E Qytetit Tonë". Muzika dhe teksti u shkruan nga vetë Elbunit Krasniqi....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Finalist në

Voice Of Albania

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Mario Beats

Mergim

Keli 2

Festim Gerxhaliu

Lum Dakaj

T4k

Fredi

Besmir Rudi

Mejda

Kevi

Tags: Elbunit Krasniqi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet