Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Elda Berisha

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  49
  • Vendlindja:
  • Tiranë 
BIOGRAFIA: Elda Berisha është një këngëtare e njohur. Elda jeton jashte shtetit, por kur ka angazhime vjen gjithmone ne Shqiperi. Në vitin 2003, Elda Berisha publikon albumin e pare "Diskoteka", nen ekskluzivitetin e shtepise diskogafike FUGA. Ky album korri nje sukses te madh ne tregun muzikor, kishte 12 kenge dhe u shoqerua nga 3 videoklipe. Videoklipi "Diskoteka" parapriu albumin me të njëjtin titull në vitin 2003. Ndersa pas lancimit të albumit, u publikuan dy videoklipe të tjera të titulluar...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

2 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtareKengen Mos Ta Ndalim (2012)

Diskoteka (2003)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Valbona Zhuleku

Enkelejda Qesku

Ajkuna Anxhaku

Persa

Majlinda Dada

Habibe Ostreni (Bibe)

Himena Ymeri

Feride Kurti

Siciliana Mazi

Ermanda Durmishi

Tags: Elda Berisha


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet