Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elda Shabani (Madonna Shqiptare)

Elda Shabani - Ti Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  11

Ti nuk e di pse nuk vjen.
Ti nuk e di pse genjen.
Eja sonte dua te te them sa te dua.
Te te them te dua.

Ti larg e afer me rri.
Ti qe s`te ngjan asnjeri.
Luan si nje loder,
Ti me mua, si femi.

Ref
Ta them dhe prap ta them, se me genjen.
Dhe prap te dua, se ti je ai qe je.
Qe zemer s`ke, por je per mua.

Ku ke qene, pse s`erdhe mbreme.
Te tjera ben, te tjera thua sa here vjen.
Dhe iken vjen, ti me rremben,
ne krahet e tua dhe genjen.

Eja se ti shpresat mi ngjall.
Ti qe me del dhe ne balle.
Eja engjell qofsh apo djall.
Te besova, te besoj.

Ti qe enigmen ma gjen.
Ti qe te falesh ia vlen.
Eja dhe genjeshtrat ty ti dua.
Sa cudi ?

Ref (2.x)


Ky tekst u dërgua nga  Eliosshuli


Nuk kemi video për këtë këngë.
Elda Shabani - Ti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti".
3. Video është e këngës "Ti", por nuk këndohet nga Elda Shabani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Elda Shabani (Madonna Shqiptare):


Komente 0