Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Elena Kosdhima

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
Elena Kosdhima është një shkrimtare e vogël.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »

Artistë Të Ngjashëm:

Arishela

Viola Sopjani

Medina Zeqiraj

Fjoralba Sopjani

Nurije Bektashi

Ersa Maqastena

Doruntina Muji

Erjona Thaqi

Jeta Sulo

Mirlinda Veseli

Tags: Elena Kosdhima


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet