Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elfete Sherifi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  20
BIOGRAFIA: Elfete Sherifi është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Më datë 26 Shtator 2012, Elfete Sherifi publikon videoklipin "Celesi I Dashurise". Më datë 13 Maj 2015, Elfete Sherifi publikon videoklipin "Mos Me Genje", në bashkëpunim me Andin Randobrava....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë KomentEli

★★★★★


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Shkurte Mustafa

Mimoza Staka

Violeta Demaj

Elmaze Jashari

Hava Bytyqi

Teuta Gashi

Mimoza Nelaj

Hanumshahe Morina

Tereza Pecani

Bardha Dernogllava

Tags: Elfete Sherifi, Eli


Komente mbi këtë artist