Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Elgit Doda

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  218
 • Vendlindja:
 • Burrel 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 31 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Shigjetari ♐
BIOGRAFIA: Elgit Doda është një këngëtar, autor këngësh dhe producent shumë i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Quhet Elgit Doda dhe ka hyre ne muzike si furtune me krijimtarine e tij. Vazhdon shkollen per muzike, kendon edhe vete, ka bere disa kenge te suksesshme, por shperthimin e madh e ka patur tek “Kenga Magjike”, ku ka sjelle me te vertete kenge shume te bukura. Me siguri qe kompozitoret e tjere pjesemarres do ta kene ndier furtunen me emrin Elgit, sepse kesaj radhe, me sa shohim, sukesi do te jete i tij, qofte me balada apo dhe muzike ritmike. Më...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

9 🔥🔥

I dashuri i

Klea Hutës

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (19)

14
7
9
13
6
9
4
6
11
7
10
8
10
13
13
7
27
8
0

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Seldi Qalliu

Kastro Zizo

Bes Kallaku

Irkenc Hyka

Adrian Gaxha

Ardian Bujupi

Shpat Kasapi

Big Basta

Turjan Hyska

Noizy

Tags: Elgit Doda, Giti


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet