Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Elhaida Dani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  198
 • Vendlindja:
 • Shkoder 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Itali 
 • Mosha:
 • 27 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Ujori ♒
BIOGRAFIA: Elhaida Dani është një këngëtare shumë e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Ajo është një këngëtare mjaft e talentuar dhe një fituese e lindur. Ka vetëm medalje ari për të në gati çdo kompeticion ku merr pjesë. Ka studiuar piano që në moshën 6-vjecare në shkollën ‘Prenkë Jakova’ në Shkodër. Ka marrë pjesë në talent–show “Star Academy”, ku është shpallur fituese në vitin 2009. Më pas ka marrë pjesë në festivale ndërkombëtare si në Rumani, Bullgari etj. dhe në të gjitha është shpallur fituese e çmimit te madh. Në vitin ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

12 🔥🔥

Finaliste në

Eurovision

Pjesëmarrëse në

Ethet E Së Premtes

Fituese e

Star Academy Albania

Profili

Twitter

Faqja

Zyrtare

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtareElhaida Dani (Ep) (2013)


  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (4)

6
0
0
5

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Klea Huta

Greta Koçi

Kejsi Tola

Xhensila Myrtezaj

Eni Koçi

Enca

Samanta Karavella

Ronela Hajati

Argjentina Ramosaj

Dhurata Ahmetaj

Tags: Elhaida Dani, Elhaida, The Voice Of Italy


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet