Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elhame Mustafa

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  30
BIOGRAFIA: Elhame Mustafa është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore kosovare. Në vitin 2007, Elhame Mustafa & Kumrije Mustafa publikojnë albumin "Kenge Dasmash". Më datë 12 Korrik 2020, Motrat Elhame, Kumrije Mustafa & Besim Krasniqi publikojnë videoklipin "Ndali Nuse Ata Lot"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë KomentKenge Dasmash (2007)

Elira


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Nazmie Hoxha

Violeta Kajtazi

Sevi

Liliana Kanina

Ema Bytyqi

Irma Gurakuqi

Mimoza Abedini

Luljeta Kuraja

Lumnije Menxhiqi

Entela Ilirjani

Tags: Elhame Mustafa, Eli Mustafa


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet