Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elhame Mustafa - Do Ta Ruaj Me Xhelozi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

shume keq pesuam
keq pesuam ne te dy
rrugeve te botes
rruges na takojn

une pyes veten
cka po n'doth me ne
athua magjit
e dashuris m'baruan

e ne cdo kenge
pa un'dalur t'kerkoj
cdo hap i kohes
gjurmet tona jane tret

ne mua mbeten
plag ce koha s'sheron
kekova dashurin
gjeta dhembjen ce me mundon

REF:
do ta ruaj me xhelozi
puthjen tende te pare
s'do te harroj ne ardhmeri
fjalet ce mi the (2x)


Ky tekst u dërgua nga  Beni


Nuk kemi video për këtë këngë.
Elhame Mustafa - Do Ta Ruaj Me Xhelozi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Do Ta Ruaj Me Xhelozi".
3. Video është e këngës "Do Ta Ruaj Me Xhelozi", por nuk këndohet nga Elhame Mustafa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Elhame Mustafa:


Komente 0