Eli Fara

Eli Fara Nuk E Njeh Plakjen

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[16-10-2015]
E bukur dhe simpatike, është kjo këngëtarja e njohur nga Shqipëria, Eli Fara. Në llogarinë e saj në Instagram, ajo ka postuar disa foto seksi, shkruan Indeksonline.

Ajo cfarë vërehet dukshëm tek kjo këngëtare, është se duket sikur vitet kanë ndaluar për të, duke bërë në këtë mënyrë qe ajo gjithnjë të duket e bukur dhe e ëmbël. (Indeksonline)

Eli Fara Nuk E Njeh Plakjen


Komente 1