Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eli Fara E Zhgënyer Me Veten

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
[30-10-2014]
Eli Fara këtë mëngjes duket se është zgjuar copë-copë. Këngëtarja e pëlqyer, që ndër tjerash njihet për pamjen dhe ruajtjen e freskisë, ka postuar në "Instagram" një foto ku duket e ngrysur.

Kjo nuk është pamja e zakonshme e saj, pasi Elin rëndom e shohim të qeshur dhe pozitive, raporton Indeksonline.

Ajo kësaj foto ja ka bashkangjitur edhe një mbishkrim, ku thotë se po i thërret mendjes: "Me pelqen vetj...kur jam duke i thirru mendjes. Do zoti me vjen"

A thua çka ka bërë Eli që po ndihet e zhgënjyer me veten?
 (I)Komente 0