Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eli Fara - Çupëzë Beqare Moj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  14

Cmu verdhe moj mu bere ftua
cupeze beqare moj
pse shtive o moj merak per mua
cupeze beqare moj
o hiq merakun hajde me mua
cupeze beqare moj
e te kam dashur edhe prap te dua
cupeze beqare moj

Kur me shkoje ti moj ne ato varre
cupeze beqare moj
me fustanin zvarre zvarre
cupeze beqare moj
te vdekurit o moj se ci ngjalle
cupeze beqare moj
e te gjallet o ci vdiqe fare
cupeze beqare moj

Ti moj shqerkeza o moj manare
cupeze beqare moj
pse na dole ti moj genjeshtare
cupeze beqare moj
ti pse na the moj smarrtohen fare
cupeze beqare moj
o do ti rri o moj babait beqarre
cupeze beqare moj
o do ti rri o moj babait beqarre
cupeze beqare moj
Eli Fara
Publikimi: 30/12/1997


Eli Fara - Çupëzë Beqare Moj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Çupëzë Beqare Moj".
3. Video është e këngës "Çupëzë Beqare Moj", por nuk këndohet nga Eli Fara.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Eli Fara:


Komente 0