Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Eli Malaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  129
  • Emri i Vërtetë:
  • Elvira Malaj
  • Vendlindja:
  • Shkodër 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Eli Malaj është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore dasmash. Më datë 19 Shkurt 2009, Eli Malaj publikon videoklipin "Ti E Di". Më datë 9 Gusht 2010, Eli Malaj & Sajmir Misku publikojnë videoklipin "Dashuria Eshte Mbret". Më datë 31 Dhjetor 2010, Eli Malaj publikon videoklipin "Loja E Fatit". Më datë 21 Tetor 2011, Eli Malaj & Agim Gerguri publikojnë videoklipin "Zemra Nuk Pret". Teksti u shkrua nga Arsim Bunjaku. Më datë 10 Shtator 2013, Eli Malaj publikon videoklipin "E Mjera Dashuri". Muzika ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Kristina Marku

Odeta Dervishi

Albana Mesuli

Lule Merkulaj

Lendita Mjekiqi

Rifadije Graiqevci

Lule Bajra

Mihrije Prapashtica

Selvete Bajrami

Drita Musliu


Tags: Eli Malaj, Elvira Malaj

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet