Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eli Malaj - Loja E Fatit Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

U be kohe qe nuk te shohim
nuk e di vllai qa ke
per mem fol nuk ke deshir
motres tende mos ja fsheh,
boll me fatin vlla ke lujt
a thu malli si si shujt,
sdi sa shpija i ka rrenu
i ka nda e i ka shkatrru.(2x)

..Ne emer te nenes pot kerkoj
mos harro grun dhe femijt
me loje fati smund te shkoj
vllau i motres shpirti im (2x)

me merr malli ty met pa
per me qesh e me kendu
fshehurazi shum kam qan
nenes kurr si kam tregu

Boll me fatin vlla ke lujt
a thu malli si su shujt
sdi sa shpija i ka rrenu
i ka nda e i ka shkatrru.(2x)

.Ne emer te nenes pot kerkoj
mos harro grun dhe femijt
me loje fati smund te shkoj
vllau i motres shpirti im (4x)


Ky tekst u dërgua nga FatbardhaEli Malaj
Renditja: Top 200
Publikimi: 31/12/2010


Eli Malaj - Loja E Fatit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Loja E Fatit".
3. Video është e këngës "Loja E Fatit", por nuk këndohet nga Eli Malaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Eli Malaj:


Komente 0