Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eli Malaj & Xhepi Vogel - Tralala Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Ca me bo ca me bo
jo se di me knu
jo se du jo se du
po kshtu mkan msu
tash dhe une tash dhe une
spo du me ec
me bo show me bo show
krejt me i desh.

po ja nisi edhe un me nje tralala
jo si ne nuk ka
ti ke me bo bla bla
ani se nuk ka gja
se e mbyti bitin
ky do jet hiti
kush boni emen vec bythen shiti

Ca me bo ca me bo
jo se di me knu
jo se du jo se du
po kshtu mkan msu
tash dhe une tash dhe une
spo du me ec
me bo show me bo show
edhe me u desh.

pse nuk nihet kjo muzika ama vec shikohet
moda vec po ndrohet
kto po bejn kerdin athu ne spo dim
na knaqen klipat për cdo stacione
mos ish TiVija ti sdo egzistosje

Ca me bo ca me bo
jo se di me knu
jo se du jo se du
po kshtu mkan msu
tash dhe une tash dhe une
spo du me ec
me bo show me bo show
edhe me u desh.


Ky tekst u dërgua nga leonard kikaEli Malaj
Publikimi: 29/07/2016


Eli Malaj & Xhepi Vogel - Tralala
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tralala".
3. Video është e këngës "Tralala", por nuk këndohet nga Eli Malaj & Xhepi Vogel.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Eli Malaj:


Komente 0