Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elia - Game Over (Feat. Lazy)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  29

ELIA:
Ne nji nat me te nuk ndodhi asgje asgje asgje
Game Over
Me minuta puthjet mos i kerko kerko kerko
Game Over
Ti ishe ate nat me tjetren per inat inat inat
Game Over
Te dy ne me inat te djegur per nje nat..
Game Over

ref.2x
Ti fol e qesh u more vesh, ti fol e qesh se neser ndoshta sdo me kesh
ti fol e qesh dikur do vrejsh, ishte nje flesh me mua rri se prap do jesh

LAZY:
Game over ska mes nesh qa do te bej me mu do jesh
pa dyshim ktu ska dallim edhe kur ti e ke gabim ska rendesi per mu nga shko
ndryshe duhet ndryshe bo
hape gojen thuj ca do
filmat e tu i di me kohe
jo jo si ty nuk ka
ke diqka po se di se qa
ti me mu dhe un me ty ska njeri se ne na thy
po po te dy ne bashk
a digjove se ty ta thashe
diku sonte naten shkojme gjitha tjerat ti harrojm

Elia
ref.2x
Ti fol e qesh u more vesh, ti fol e qesh se neser ndoshta sdo me kesh,
ti fol e qesh dikur do vrejsh, ishte nje flesh me mua rri se prap do jesh!


Ky tekst u dërgua nga Anna   BellaG07Elia
Featuring: Lazy
Renditja: Top 200
Publikimi: 05/08/2011


Elia - Game Over
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Game Over".
3. Video është e këngës "Game Over", por nuk këndohet nga Elia.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Elia:


Komente 3