Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elida Kryeziu - Buzë Liqenit Të Kaltër  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Këngë e albumit:

"Maratona E Këngës Popullore Qytetare, Vol. 3"

Komente

Asnjë Koment

01/04/2006

2006-03-31T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Buzë Liqenit Të Kaltër" kënduar nga Elida Kryeziu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Elida Kryeziu i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Elida Kryeziu:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet