Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elida On Records

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Elida On Records është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe për fëmijë/junior. Më datë 13 Gusht 2021, Elida publikon videoklipin "Afer". Produksioni audio u realizua nga Zzap And Chriss. Më datë 30 Dhjetor 2021, Elida publikon videoklipin "Kinema". Produksioni audio u realizua nga Zzap And Chriss....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Elida On Records

Komente 0