Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elina Duni - Ki Zandana Me Kamerav Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  1

For 12 years I’ve been locked up
nobody comes.
In prison I sleep
my bones hurt.

My hair got white
in between these four walls.
In prison I’ll die
because I’m ill.

Take care of my children, my God
give them health and care
because they have
no father or mother.
Elina Duni
Publikimi: 01/12/2010


Elina Duni - Ki Zandana Me Kamerav
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ki Zandana Me Kamerav".
3. Video është e këngës "Ki Zandana Me Kamerav", por nuk këndohet nga Elina Duni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Elina Duni:


Komente 0