Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elina Duni - Dhen Mboro Manoula Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


I can’t mother, I can’t
I am fading, call the doctor
I am getting rotten, I am lost.

I’ve loved mother, I’ve loved
poor me, I do regret it
Ah mother why didn’t
listen to you…

I fell in love with beauty, mother.
Now I am ill, poor me, I’m lost.

Hush my daughter, don’t cry.
Tomorrow at daybreak
I will bring the doctor
and he will heal your wound.
Elina Duni
Publikimi: 10/02/2010


Elina Duni - Dhen Mboro Manoula
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dhen Mboro Manoula".
3. Video është e këngës "Dhen Mboro Manoula", por nuk këndohet nga Elina Duni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Elina Duni:


Komente 0