Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elina Duni - Matane Malit  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

10/08/2012

2012-08-10T09:31:31+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Matane Malit" kënduar nga Elina Duni.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Elina Duni i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Elina Duni:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet