Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elina Duni - Mine Peza Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6



Ku e kam vajzën, ku e kam djalin?
M’i kanë mbyll në burg të zi.
Farefisin m’a kanë tretur
larg në ishuj n’Itali.

Oh ju morët shpresën time, mos m’i çoni n’Itali.
Jo ata nuk kanë ba krime
për atdhe s’deshën robëni.

Të shkatërrojmë prangat mizore
hidhet nëna si rrufe.
Mitrolozi n’dorë tradhëtare
rrëzoi nënën përmbi dhe.




Elina Duni
Publikimi: 01/12/2012


Elina Duni - Mine Peza
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mine Peza".
3. Video është e këngës "Mine Peza", por nuk këndohet nga Elina Duni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Elina Duni:


Komente 0