Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elina Duni - Une Do Te Vete Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  7

Unë do të vete
lule moj lule
Larg në kurbet
lule moj lule

Diçka do te bie
lule moj lule
Një degë lajthie
lule moj lule

Ta vësh në kutie
lule moj lule
Të të bëjë hije
lule moj lule

Gjithnjë kur ta shikosh
lule moj lule
Të mjerin t’më kujtosh
lule moj lule.Publikimi: 18/09/2015


Më Shumë Këngë Nga Elina Duni:


Komente 0


Elina Duni - Une Do Te Vete
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Une Do Te Vete".
3. Video është e këngës "Une Do Te Vete", por nuk këndohet nga Elina Duni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.