Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Elina Duni - Ani Kaj Lulije  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Këngë e albumit:

"Partir"

Komente

Asnjë Koment

31/03/2018

2018-03-31T11:40:51+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ani Kaj Lulije" kënduar nga Elina Duni.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Vajzat E Shkupit. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Ani kaj Lulije lot si gruni oooh
qka i bane nanes qe tperzuni ohh
qka i bane nanes qe tperzuni ohhh

Une nanes jupata merzite ohh
Bajram per Bajram fustan i kom lyp
Bajram per Bajram fustan i kom lyp

Ani kaj Lulije dimi bardha ohh
kur tvin dajto kush ju del perpara ohh
Kur tvin dajto kush ju del perpara ohh

Po ja lae Motres Amanete ohh
lejt ju dale sikur jamkan vete ohh
let ju dalin sikur jamkan vete ohh

Ani kaj Lulije motra trimit ohh
mos e ngjit kanen e llatinit ohh
mos e ngjit kanen e llatinit ohh

shka pi leh nanes permalle ohh
po ja lahe njah dy gishta kane oh
po ja lahe nja dy gishta kane ohh

Shka pi leh babes permalle ohh
po ja lahe nja tre gishta kane ohh
po ja lahe nja tre gishta kanee ohhhMë Shumë Këngë Nga Elina Duni:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet