Elina Nebi-Plaku
Elina Nebi-Plaku

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

  • Vendlindja:
  • Sarandë
  • Jeton në
  • AthinëBiografia

BIOGRAFIA: Elina Nebi-Plaku është një poete. Elina Nebi (Plaku) ka lindur ne Sarandë dhe jeton në Athinë (Greqi)....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0