Elinel

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  304
  • Emri i Vërtetë:
  • Granit Bajraktari
  • Vendlindja:
  • Prishtine 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 29 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Elinel është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Granit Bajraktari, i njohur ndryshe si Elinel, ), por eshte lindur dhe rritur ne Prishtine. Mesimet fillestare i mori ne shkollen "ILIRIA", me pas vazhdoi shkollimin ne gjimnazin "XHEVDET DODA", aktualisht student ne universitetin "AAB" - drejtimi KOMUNIKIM MASIV, dega PRODUKSION. Gjithçka rreth tij ka te beje me RAP-in, gje qe i fle ne zemer. Elinel eshte aktiv ne kete muzike, edhe pse jo aq i njohur, zoteron me nje talent misterioz. Ne vitin 20...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Profili

Twitter

Profili

SoundCloud

Kanali

Youtube

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtareO (2013)


Këngët:

» Dërgo Një Këngë »

Per Familje
Bullet
Zotit
1 Qëllim
Dream
Pijaneci
Na Thej
Lambo
Spo M'ha
I Përkushtum

Më Shumë Albume:

Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko Më Shumë

Artistë Të Ngjashëm:

Gent Fatali

Tensioni G

Alidema

Diamant Sinanaj (BlackLion)

Real Mc

Tiki

Barooti

Lumi B

Lil' Liri

Bonsaton


Tags: Elinel, Abstract, Granit Bajraktari

Elinel në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë