Më mbaj mend (për 1 muaj)


Elinel, Diss Për Babastars Në Beerfest


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
[16-06-2013]
Reperi nga Prishtina, Elinel, ka tërhequr vëmendjen e adhuruesve të hip hopit me performancën e tij të jashtëzakonshme në natën e dytë të festivalit më të madh të birrës, Beerfest Kosova.
Elinel ishte një prej artistëve që performoi në skenën e Beerfestit, ku ishin të pranishëm mijëra adhurues të muzikës dhe të birrës.

Në një moment gjatë performimit të tij, reperi i ri që njihet për vokalin dhe tekstet inspiruese, ka kërkuar nga audienca që ta dëgjojë me vëmendje.

Elineli tregohet i ashpër në interpretinin e tij ‘freestyle’ ku fyen dhe demaskon me fjalë të vrazhëda hip hop ‘labelin’ Babastars.
 (Telegrafi)Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet