Elinel

Elinel Publikon Sot “Legend”

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[26-04-2014]
Një prej reperëve më të talentuar shqiptar, Elinel, ka gati projektin e tij të ri i cili vjen me videoklip.

Elinel ka konfirmuar se sot do të sjellë video-projektin e tij të ri muzikor.

Kënga titullohet "Legend" dhe është i pari projekt i madh për këtë vit nga reperi shumë i talentaur shqiptar.

Kënga është punuar nga producenti X, kurse videoklipin e kanë punuar në kamerë, Agon Hamza, në montazhë Veton Bekteshi, kurse regjistrimi është bërë nga RedBox entertainment.

Elinel u përfol kohë më parë për paraqitjen e tij birliante në emisionin Top Show në Top Channel, ku me vokalin e tij karakteristik dhe karakterin në skenë, arriti që të tregojë kualitetet e tij.
 (Telegrafi)

Elinel Publikon Sot “Legend”

  Elinel - Legend [Teksti dhe Klipi]

Komente 0