Elinel

Elinel Sjell Këngën E Re “Mal Me Heda”

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[31-05-2014]
Rep-këngëtari i njohur, Elinel, ka njoftuar se në ora 16:00 të 31 Majit do publikojë një këngë të re.

Kënga titullohet "Mal me Heda", njofton reperi në një status në Facebook.

Kënga u publikua në kanalin zyrtar të Elinelit në Youtube.

Ky është teksti i refrenit të këngës:

"Dulë diçka prej toke vrejta
Ngul shihkam vullkan me heda
Një fushë t'mbushur me filtera
Dhe një mal të mbushur fleta
Bash në kohë të duhur gjeta
Pa u bo gips, e strejt unë meta
Se një kyçje më fryu era
Pjesa tjetër e preme n'xhepa"

Klikoni mbi linkun e mëposhtëm për tekstin dhe videon e këngës.
 (Teksteshqip.Com)

Elinel Sjell Këngën E Re “Mal Me Heda”

  Elinel - Mal Me Heda [Teksti dhe Klipi]
Dergoi: AlbiShowKomente 0