A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Elinel - New Word Order (N.W.O)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

11/01/2014

2014-01-11T18:06:29

Fuck the new world order It's the new word order
Bangin track is what you order
Mos ta nin se un ta bi sa ora

Ktu so bora bora, ktu o tora bora
Qa m'shkrun dora, t'shtin me me menu e me kru kryt si me pas plot morra

I did did-it-did, I did-it again
Bitches try to bite my thing
Cili po keni qef me dal ma trim
Flow ti lidhi per qefi, ti la pa grim

Elinel psycho, gimme the mic yo
St'rroki me djatht, po t'rroki me t'majt yo
Ama ni like jo, po dislike bro,
Send me invite yo
I sakt si me snajp o'
Who's the mothafuckas that be tryin' to fight you
Cocksuckaz hear the blow like nitro-
glicerinë n'kit serinë tem
Click nxerrin, ninë serinë - BAM
Mirësevinë - HAM

Ju gangsta jetoni verbalisht
Ju lo horziontalisht, n'pozicion
Gishti n'mes vertikalisht

It's the new-word order, tore the order, where's the border, crossed the border
Who's to order? I'm the weapon holda', so you know!
Bitch you try me now, open up the window for me now,
colder than the windblow, call me now, you better go indoor!

Fuck the new world order It's the new word order
Bangin track is what you order
Mos ta nin se un ta bi sa ora
Keni mu pre n'teh t'thikës,
Shtizë t'rroki n'kthizë sikur mu kon zezak pi Afrikës
Spermatozoidat tjerë i kom vra, i kom pre mu ngjitë për murin e mitrës
Para lindjes,
Vrases pi bjen mu kon, tjert s'mu ka dasht mi prekë, vet jon tërhekë pi frikës
You can suck on these NUTS!
Shkruj, po jo për pëlqimin e juj'
Për menimin e juj', kom dorshkrimin e huj'
UFO-t kan ndrru vendbanimin, SHUJ!

It's the new-word order, tore the order, where's the border, crossed the border
Who's to order? I'm the weapon holda', so you know!
Bitch you try me now, open up the window for me now,
colder than the windblow, call me now, you better go indoor!


Ky tekst u dërgua nga Ariani!!
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019