Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Official Video Kërko Video

Elinel - Zot I Fatit  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

27/10/2019

2019-10-27T12:20:30+00:00Duhesh me marr ata qe don respektin qe e meriton
Gabon qe dyshon n'veten nese rrethi nuk t'vlereson
Edhe frika nuk t'ndihmon, t'pushton nese e lejon
Kqyr vetes qysh pi fol kerkush t'miren ma shume s'ta don
Kaniher din me tu dok qe krejt t'mirat ty t'kane lon
Thu pse mu qu n'mengjes e rrin qut deri naten vone
Sa ma here e kupton qe fati o qysh e bon
S'ki kon e fajeson bonu vet Zot i fatit tond

[Refren]4x
Bonu vet Zot i fatit tond

Une storien nuk ta di as ti nuk e din temen
Po dhimten une ta di kur man diqka n'zemer
Kur syte shohin veshtiresi me m'rri
E mrrin me helmu menen
Kur krejt andrrat qka i ki para syve tu shemen
Po t'thom mos e muno veten, jeto lufto ni dite tjeter
Me veten je n'sparing moti, lyp ni partner tjeter
Bjen posht sot, triumfon neser
Kthehesh ma i forte edhe ma i eger (ti)
Veç ti e percakton kush je, kerkush tjeter
Ti e percakton kush je, veç ti
Ti e percakton kush je, kerkush tjeter
Ti e percakton kush je
Me bo me kon n'maje bote ose zhag pertoke
Cilin do qe ti bon osht zgjedhja jote
Sa ma heret e kupton qe fati o qysh e bon
S'ki kon e fajeson bonu vet Zot i fatit tond

[Refren]6x
Bonu vet Zot i fatit tond


Ky tekst u dërgua nga Bullet Dodger!
Më Shumë Këngë Nga Elinel:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet