Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elira Dalipi

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Elira Dalipi është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Më datë 11 Nëntor 2019, Elira Dalipi publikon videoklipin "Për Atdheun Dedikim"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Elmedina Morina

Vesa Morina

Blorentina Morina

Lyra Basha

Gresa Hoxha

Tuana Bushi

Vanessa Limani

Lindiana Athanasiu

Doruntina Shabani

Aulona Krasniqi

Tags: Elira Dalipi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet