Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elis Kumrija

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  27
  • Emri i Vërtetë:
  • Elisa Kumrija
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Elis Kumrija është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në Tetor 2018, Eliss merr pjesë në Kënga Magjike 2018 me këngën "Jemi". Në Mars 2020, Eliss merr pjesë në Jehó 2020 me këngën "Pa Ty". Më datë 13 Gusht 2020, Adriano Rama publikon videoklipin "Mama", në bashkëpunim me Eliss....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Motra e

Enxhi Kumrijës

Motra e

Xhejn Kumrija (JANEX)

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Elma

Denata Toçe

Diellza Dedushi

Megan

Xhirjana

Jola

Marigona Vitia

Sarentina Cako

Jona

Florida Dushku

Tags: Elis Kumrija, Eliss, Elisa Kumrija


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet