TEKSTESHQIP

Elisa Salla
S'kam Faj
Lyrics

Ndal, ty te shoh dhe koha ndal
Si dje mbaj mend cdo fjale
Me mua ishe ti, pa mua je tani
Veten tende doje, arsyen ti e dhe
Mbetur si kujton jo ne harrese
Gabove ti e di
Nuk eshte me nje fillim
Cdo dite qe po vjen
Me larg ty te ndjej
Cdo dite edhe me shume,,,,hejjj

Ref
Jo nuk ta fal
Me ke vrare ti jo s'kam faj
Me, me mire te ndare
Ty te kerkoja veten harroja (x2)

Nuk jam me e vetme
Nuk jam me njesoj
Merri puthjet,fjalet
Me harro
Nuk di a me kupton
Ti me nuk me nuk em lendon
Cdo dite qe po vjen
Me larg ty te ndjej
Cdo dite edhe me shume,,,,hejjj

Ref
Jo nuk ta fal
Me ke vrare ti jo s'kam faj
Me, me mire te ndare
Ty te kerkoja veten harroja