Elisa Salla
Elisa Salla

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Elisa Salla është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në vitin 2010, Elisa Salla merr pjesë në Gjeniu I Vogel 3. Në vitin 2012, Elisa Salla merr pjesë në X Factor Albania 2. Në Shtator 2016, Elisa Salla merr pjesë në Kënga Magjike 2016 me këngën "S'kam Faj"....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0