TEKSTESHQIP

Elisa Salla
Një Më Fal
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Një Më Fal" kënduar nga Elisa Salla.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për muzikën e këngës ka punuar kompozitori Agim Rrëza, ndërsa për fjalët e këngës është kujdesur Mimoza Tola.