Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Elisabetta Gockaj

Nuk ka akoma asnjë votë

Elisabetta Gockaj është një shkrimtare.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »

Artistë Të Ngjashëm:

Imelda Ahmataj

Vjollca Pasku

Sibel Halimi

Zhaneta Barxhaj

Emanuela Pervana

Klejda

Edja Terpani

Kristjana

Drilona Tahiri

Lendita Qeriqi

Tags: Elisabetta Gockaj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet